דניאל | הום סטיילינג ובחירות יפות

עיצוב ואסטתיקה הם בית עבורי...

בנעוריי הייתי המעצבת של החבר'ה, לפני כל בילוי השקעתי בסטיילינג אישי וייחודי לכל אחת מחברותיי. ומשם הדרך היתה קצרה למייקאובר גם לחדר ולארון הבגדים.

תמיד הרגשתי את כל החושים שלי עובדים במלואם  24/7. בכל מקום אני מוצאת מקורות להשראה, הרחוב, שווקים, חו"ל, ריחות, צלילים...אחרי הצבא הלכתי בעקבות התשוקה והאהבה שלי ללמוד עיצוב פנים, זה היה הדבר הנכון והכי טבעי עבורי.

נעים מאוד, שמי דניאל

את הצעדים הראשונים שלי כעצמאית  התחלתי כמעצבת חלונות ראווה, במקביל עסקתי גם בעיצוב פנים והום סטיילינג,  בתחילה לחברים מכרים וכמובן את הדירה הראשונה שלי... ואז החלטתי לכוון את כל האנרגיות שלי לשם ... להום סטיילינג ועיצוב פנים.

 

וכאן אתם נכנסים לתמונה.

אני מאמינה שהבית צריך לשקף את אשיותכם וטעמכם האישי ולכן אני כאן כדי לעזור לכם לעשות החלטות יפות וטובות, כאלו שיובילו אתכם לבית שרציתם, ייחודי, נעים ומרגש, בית עם נשמה.

מכירים את המשפט "סתם זרקתי על עצמי משהו..."? אני חושבת שבית צריך להיות אסטתי ולהראות לא מתאמץ. ע"י מיקום נכון של חפצים אגרום לחיי היומיום שלכם להיות קלים יותר ונעימים יותר, שימוש מושכל בין ישן וחדש, מגוון טקסטורות וחיבור בין סגנונות, אלו הדברים שיכניסו לביתכם הרמוניה מושלמת.

אני מאמינה שלבית יש את הכוח לאפשר לדייריו להיות במיטבם בכל תחומי החיים, לעיצוב הבית השפעה גדולה על מצב רוחנו, הבית הוא מקור האנרגיה שלנו.

 
עיצוב נכון זה לא קסם, זה פשוט עבודה טובה.

 

אשמח להיפגש ולהתחיל אתכם במסע להגשמת החלומות שלכם, מוזמנים ליצור קשר. 

052-2806694