איך נכין יצירה צבעונית ושמחה מציורי הילדים? אירגון וסדר

רוצה לשתך אתכם בסוגיה שאני מניחה שכל ההורים באופן גורף נתקלים בה ביומיום וזה היצירות הרבות שמגיעות מהגן! מה אנחנו עושים עם כמויות הנייר האלה??

נכון, הילד כישרון , עילויי בציור אבל דיי באמת!

אז ככה, אחלוק איתכם את מה שאני עשיתי עם הציורים כשילדיי היו קטנים (כן, בסוף הם גדלים). במסגרת נקיונות הפסח חשבתי לפנק אתכם בכמה טיפים שאולי יפתרו לכם כמה דילמות ותרגישו שאתם הורים נהדרים : )

ראשית - כבר בדרך מהגן אם מתאפשר, מעלימים חלק למחזורית הקרובה.

דבר שני - הכנתי בבית קלסר לכל ילד ושם שמרתי את הבסט, כל היתר היו עובדים למקום מסתור, מן חור שחור של הציורים המיותרים, תוך שבוע אם אין דרישה, הולך לפח הכחול.

אזהרה! אל תהיו חובבנים, שלא יתפסו אתכם - (בכייה לדורות) שקית כהה, בתוך הפח!

על החלק השלישי רציתי לספר לכם.

אז מה בכל זאת עושים ? יש לי כמה פתרונות נהדרים –

פתחו את הקלסר / מגירה , ומיצאו ציורים עם דמויות מוזרות, חמודות וכל מה שנראה לכם, חיתכו חלקים מהציורים ובעזרת מכחול ומריחות של צבעים מתאימים שבחרתם, צרו סיפור והדביקו על גבי המשטח, ניתן להוסיף גזרי כיתוב מעיתונים או ספרים ישנים, תרגישו חופשי להתשתגע, זה יכול להפתיע אתכם.

לפניכם דוגמא שלי -

חילקתי מסגרת קנבס לריבועים ומלבנים, הדבקתי חלקים מהציורים של הילדים, לכל ילד היה מקום, בנוסף הדבקתי משפטים מגזרי עיתון ושילבתי אותם בציור. התוצאה לפניכם:

הערך שמפיקים מזה הוא אדיר, הילדים עפים על עצמם שהציורים שלהם מוצגים בגאווה בבית, הביקורות מהאורחים שמגיעים נהדרות, אף אחד לא העלה על דעתו שאלו ציורים של הילדים .


פיתרון נוסף - כדאי להחזיק בבית מסגרות של איקאה, מקס סטוק וחבריהם, הכניסו פנימה ציור של הילד, וכל כמה זמן אפשר להחליף "יצירה", תסמכו עליי, זה יוצא מגניב, חוצמיזה אם פיקסו יכול, גם אתם יכולים : )

הבית מקבל צבע ואופי העולם מודה לכם על המיחזור ובנוסף יצאתם אחלה הורים, win win!!

חג שמח נקי מסודר ומעוצב.


1 view0 comments

Recent Posts

See All